Přemysl – elektronický rukopis

Povídka o vladykovi Přemyslovi ukazuje, jak různorodá může být lidová tradice. Obsahuje náhled do představ a zvyků, které panovaly v pohanských časech. Jedná se o hrdinný příběh, jenž je doprovázen starostí o blízké a o krajinu kolem.

Elektronický rukopis knihy Přemysl – vladyka dávných dob je dostupný v následujících podobách. Pro stažení klikněte na příslušný formát*. Úvod k příběhu si můžete také přečíst zde.

PDFAZW3 (Kindle) – EPUBMOBI

Cena rukopisu je dobrovolná a má formu příspěvku. Záleží jen na vás, jak moc se vám příběh líbil. Při platbě můžete doplnit dodatečný popis se zpětnou vazbou, co se vám na příběhu nejvíce líbilo, popřípadě jaké příběhy by se vám v budoucnu nejvíce zamlouvaly (osudy některé konkrétní postavy, téma ze života Vindů, atd.). Pro zaplacení, popřípadě odeslání příspěvku, pomocí platební karty nebo PayPal účtu využijte prosím následující tlačítko.


*Elektronický rukopis je pod ochranou autorského práva a slouží pouze pro osobní použití. Rukopis a všechny jeho součásti (obsah) je zakázáno jakkoli šířit. Všechna práva jsou vyhrazena.

Autor: Přemysl Lúa Černý
Vydal autor jako elektronický rukopis,
2017, Lidice, Česká republika,
info@vindove.cz

Vrátit se zpět na hlavní stránku.

Lidové představy mýtického národa.

Translate »