Kmen bohů je krátká kronika, kde se od počátků až po současnost prolíná popis událostí s příběhy o bájných bozích, jejich projevech v Přírodě a vzájemném vlivu na lidi, víly, zvířata a rostliny.

Elektronický rukopis malé knihy Kmen bohů je dostupný v následujících podobách. Pro stažení klikněte na příslušný formát*:

WEBPDFAZW3 (Kindle) – EPUBMOBI


Sledujte stránku Vindové na Facebooku!

[efb_likebox fanpage_url=“597697370418715″ box_width=“800″ box_height=“300″ responsive=“1″ show_faces=“1″ show_stream=“1″ hide_cover=“0″ small_header=“1″ hide_cta=“1″ locale=“cs_CZ“]

Nejnovější články, příběhy a zamyšlení o přírodě a předcích.


Cena rukopisu je dobrovolná a má formu příspěvku. Záleží jen na vás, jak moc se vám příběh líbil. Při platbě můžete doplnit dodatečný popis se zpětnou vazbou, co se vám na příběhu nejvíce líbilo, popřípadě jaké příběhy by se vám v budoucnu nejvíce zamlouvaly (osudy některé konkrétní postavy, téma ze života Vindů, atd.). Pro zaplacení, popřípadě odeslání příspěvku, pomocí platební karty nebo PayPal účtu využijte prosím následující tlačítko.


*Elektronický rukopis je pod ochranou autorského práva a slouží pouze pro osobní použití. Rukopis a všechny jeho součásti (obsah) je zakázáno jakkoli šířit. Všechna práva jsou vyhrazena.

Autor: Přemysl Lúa Černý
Úvodní ilustrace: Hana Bernovská
Vydal autor jako elektronický rukopis,
2017, Lidice, Česká republika,
info@vindove.cz

Vrátit se zpět na hlavní stránku.