Sbírka příběhů a pohádek Vindů, které vám budou připadat známé. Jsou rozděleny na naučné (včetně bajek a pouček), poznávací (pro život) a vážné (o původu bytí) příběhy.

Elektronický rukopis knihy Příběhy Vindů je dostupný v následujících podobách. Pro stažení klikněte na příslušný formát*:

WEBPDFAZW3 (Kindle) – EPUBMOBI


Sledujte stránku Vindové na Facebooku!

[efb_likebox fanpage_url=“597697370418715″ box_width=“800″ box_height=“300″ responsive=“1″ show_faces=“1″ show_stream=“1″ hide_cover=“0″ small_header=“1″ hide_cta=“1″ locale=“cs_CZ“]

Nejnovější články, příběhy a zamyšlení o přírodě a předcích.


Cena rukopisu je dobrovolná a má formu příspěvku. Záleží jen na vás, jak moc se vám knížka líbila. Při platbě můžete doplnit dodatečný popis se zpětnou vazbou, co se vám na knížce nejvíce líbilo, popřípadě jaké příběhy by se vám v budoucnu nejvíce zamlouvaly (osudy některé konkrétní postavy, téma ze života Vindů, atd.). Pro zaplacení, popřípadě odeslání příspěvku, pomocí platební karty nebo PayPal účtu využijte prosím následující tlačítko.


*Elektronický rukopis je pod ochranou autorského práva a slouží pouze pro osobní použití. Rukopis a všechny jeho součásti (obsah) je zakázáno jakkoli šířit. Všechna práva jsou vyhrazena.

Jak zamyšlení a příběhy ve sbírce vnímat, si můžete přečíst zde: Jak vnímat příběhy.

Autor: Lúán Rélta
Editor: Lúán Rélta
Úvodní ilustrace: Barbora Šudová
V roce 2016 vydal: Přemysl Černý,
Lidice, Česká republika
info@vindove.cz

Vrátit se zpět na hlavní stránku.